KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7394516

nr 739 4516

Etsningar

Monica Cronström, Stockholmsmotiv, signerade, motivets mått: 30x33

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 februari 2012
kl 17:23:43

6/2 17:11:38 1      Vinnande bud